Filmy online

Lista darmowych filmów dostępnych w serwisie openkatalog. Po prostu wybierz film i oglądaj online. Znajdź coś dla siebie przeglądając gatunki lub skorzystaj z wyszukiwarki!

Piękny kraj (2017)
10
Piękny kraj (2017)
Johnny jest właścicielem farmy na prowincji w północnej Anglii z dala od miasta. Odreagowuję swoją ciężką pracę poprzez upijanie się w lokalnym pubie i seks z przypadkowo poznanymi kobietami. Gdy na farmę przyjeżdża przystojny Rumun Johnnego dotyka uczucie, którego wcześniej nie zaznał. Dzięki wspólnej pracy zbliżają się do siebie, a Johnny widzi nadzieję na wyjście z swojej trudnej sytuacji.
10 /1
Death Race: Beyond Anarchy (2018)
8
Death Race: Beyond Anarchy (2018)
Na Frankensteina - legendarnego kierowcę, przebywającego w więzieniu federalnym zostaje przeprowadzony nieudany atak. Specjalista lack Ops Connor Gibson (McGowan) infiltruje do celi, aby dołączyć do Wyścigu Śmierci i zdjąć Frankensteina.
8 /2
Nie ma drugiej takiej (2018)
9.5
Nie ma drugiej takiej (2018)
Nieprawdopodobne zmiany w życiu Abbie sprawiają, żę zaczyna szukać nowej dziewczyny dla swojego narzeczonego - Sama, który nie zna się na randkowaniu.
9.5 /2
Czas mroku (2017)
9.2
Czas mroku (2017)
Upadająca w wirze wojny Europa. Zjednoczone państwa nie potrafią poradzić sobie z potęgą militarną Nazistów. Brytyjska armia jest zdana na własne siły we Francji. Na plażach Dunkierki znajduje się 300 tysięcy brytyjskich żołnierzy gotowych do walki. W wyniku czego rząd Chamberlaina postanawia oddać władzę. Nowym premierem Wielkiej Brytanii zostaje Winston Churchill ! Maj 1940 roku, przed Churchillem najcięższy wybór w ...
9.2 /5
Morderstwo w Orient Expressie (2017)
9.2
Morderstwo w Orient Expressie (2017)
Błyskotliwy detektyw Herkules Poirot postanawia wszcząć śledztwo w sprawie tajemniczego morderstwa amerykańskiego biznesmena na pokładzie pociągu Orient Express.
9.2 /9
Shock Wave (2017)
0
Shock Wave (2017)
Terrorysta specjalizujący się w konstrukcji bomb podkłada ładunki w podziemnym tunelu. Grozi detonacją , jeśli jego oczekiwania nie zostaną spełnione.
0 /0
The American Side (2016)
4
The American Side (2016)
Śledztwo w sprawie na pierwszy rzut oka pozornego samobójstwa mieszkańca Niagara Falls prowadzi do układu, w wyniku którego zaginął wynalazek Tesli.
4 /4
Small Town Crime (2017)
7.8
Small Town Crime (2017)
Pogrążony w alkoholizmie młody policjant odnajduje ciało młodej kobiety. Aby odpokutować swój nałóg postanawia znaleźć jej oprawcę. Niestety nieświadomie sprowadza na swoją rodzinę niebezpieczeństwo.
7.8 /4
Scooby-Doo! i Batman: Odważniaki i straszaki (2018)
0
Scooby-Doo! i Batman: Odważniaki i straszaki (2018)
Nowa animacja we współpracy Warner Bros. i DC Entertainment. Odważni i bezwzględni detektywi wraz z człowiekiem nietoperzem zmierzą się z nie byle jakimi kryminalistami.
0 /0
Chwała bohaterom (2017)
7
Chwała bohaterom (2017)
Film na podstawie książki Davida Finkela "Thank You for Your Service". Dziennikarz Washington Post i zdobywca renomowanej nagrody Pulitzera, przedstawia on historię trójki żołnierzy walczących na pierwszym froncie. Po powrocie do domu muszą nauczyć się życia jako cywile, ponieważ na wojnie nabawili się stresu pourazowego.
7 /4
Dzika mysz (2017)
5
Dzika mysz (2017)
Głównym bohaterem komedii jest rozchwytywany krytyk muzyczny Georg, który na skutek cięcia kosztów w wydawnictwie, zostaje wyrzucony z pracy. Utrata etatu jest dla Georga tak kompromitująca, że mężczyzna nie potrafi przyznać się do porażki swojej dużo młodszej żonie Johannie. Tego samego dnia wieczorem Johanna zaczyna wątpić w męskość męża, sugerując że ze względu na jego wiek kobieta od trzech lat nie może ...
5 /2
Sarkar 3 (2017)
6

Sarkar 3

2017
Sarkar 3 (2017)
Trzecia odsłona filmu "Sarkar" obejmuje tematykę władzy i chęci jej posiadania, która stanowi punkt zapalny do konfliktów między ludźmi. Fabuła opiera się na kryzysie, który dosięga Subhasha Nagre. W filmie pojawiają się nowe postacie , które utrudniają mu życie - Govind Deshpandey, przeciwnik polityczny; oraz Gokul, jego zaufany człowiek. Sarkar 3 przepełniony jest przestępczością, dramatycznymi zdarzeniami i zawiłymi spiskami.  
6 /1
24 Godziny po śmierci (2017)
8.2
24 Godziny po śmierci (2017)
Śmiertelnie ranny łowca głów w wyniku eksperymentu powraca do świata żywych. Ma 24 godziny by znaleźć swojego oprawcę.
8.2 /5
Escape Room (2017)
0
Escape Room (2017)
Grupka przyjaciół postanawia scelebrować urodziny znajomego w wyjątkowy sposób. Postanawiają wynająć nowy escape room, który nie cieszy się dobrą sławą, a wręcz krążą o nim niepokojące plotki. Na miejscu zostają rozdzieleni do osobnych pokoi. Gracze odbierają to jako niewinny żart, ich gra dopiero się zaczyna ...    
0 /0
Geokatastrofa (2017)
5.5
Geokatastrofa (2017)
Na Los Angeles spadają kolejne klęski żywiołowe - trzęsienia ziemi, erupcje wulkanów i trąby powietrzne. Rozbita rodzina walczy o przetrwanie.
5.5 /2
Braven (2018)
9

Braven

2018
Braven (2018)
Joe Braven, prosty drwal żyjący niedaleko granicy USA z Kanadą. Pewnego na dnia na jego drodze stają bezwzględni przemytnicy, a kochający mąż i ojciec zrobi wszystko aby chronić rodzinę. Bandyci lekceważą mężczyznę, który swoją drogą lubi zabijać.
9 /3
The Square (2017)
8
The Square (2017)
Rozwiedziony kustosz muzeum sztuki nowoczesnej staje przed wielkim wyzwaniem. Na jego barkach spoczywają przygotowania do premiery instalacji artystycznej.
8 /1
Paradoks Cloverfield (2018)
9.8
Paradoks Cloverfield (2018)
 Grupa międzynarodowych astronautów szuka pomysłu na rozwiązanie problemu energetycznego na Ziemi. Postanawiają oni wprowadzić w życie swój dosyć śmiały eksperyment. W wyniku eksperymentu ich życie jest zagrożone, wszystko co do tej pory uchodziło za prawdę zostaje podważone.    
9.8 /4
Cudowny chłopak (2017)
9.2
Cudowny chłopak (2017)
Film opowiada o uroczym chłopcu o imieniu Auggie. Jest obiektem kpin, ludzie go nie akceptują, ponieważ od urodzenia ma zdeformowaną twarz. Chłopak tracąc nadzieje, że ktoś go zaakceptuje poznaje w szkole swojego pierwszego przyjaciela. Pragnie on udowodnić, że wygląd to nie wszystko i liczy się to co jest w środku.
9.2 /5
Linia życia (2017)
7.3
Linia życia (2017)
Piątka studentów medycyny chce poznać tajemnicę tego, co dla człowieka jest niewyobrażalne. W celu stwierdzenia, co jest po śmierci postanawiają przeprowadzić niebezpieczny eksperyment. Dzięki czasowemu zatrzymywaniu akcji serca, są w stanie doświadczyć stanów na granicy życia i śmierci. Coraz bardziej śmiałe badania zmuszają młodych przyjaciół do konfrontacji ze swoimi grzechami z przeszłości oraz duchowymi skutkami wejścia do świata umarłych.
7.3 /4
Noc Czarownicy (2017)
8.3
Noc Czarownicy (2017)
Nastolatkowie pomimo krążących legend postanawiają urządzić imprezę halloweenową. Niedługo później poniosą tego konsekwencję.
8.3 /4
Porwanie Heinekena (2015)
7.8
Porwanie Heinekena (2015)
Rok 1983, Amsterdam. Trójka młodych i niedoświadczonych przestępców planuje porwanie. Na cel obrali sobie jednego z najbogatszych ludzi w Europie, potentata w branży alkoholowej, Alfreda Heinekena. Porywacze żądają ogromny okup. Negocjacje trwają dniami
7.8 /5
Wyprawa Kon-Tiki (2012)
10
Wyprawa Kon-Tiki (2012)
Rok 1947. Młody Thor Heyerdahl poświęcił 10 lat swojego życia na wyspach Polinezji w celu zbadania tamtejszej ludności. Wysnuł teorię o pochodzeniu mieszkańców z oddalonej Ameryki Południowej. Po powrocie do Stanów zjednoczony postanawia podzielić się swoimi badaniami lecz nikt mu nie wierzy. Thor postanawia wyruszyć w niebezpieczną, podróż na tratwie z Peru do Polinezji. Wyprawę nazwał Kon- Tiki na cześć legendarnego ...
10 /1
Tulipanowa gorączka (2017)
6
Tulipanowa gorączka (2017)
Siedemnasty wiek Amsterdam. Artysta o imieniu Jan Van Loos dostaje zamówienie na namalowanie portretu młodej Sophie. Podczas pracy na dziełem między mężczyzną a kobietą rodzi się uczucie. Pragną wspólnie przeżyć życie. Inwestują w handel kwiatami.
6 /4
Kształt Wody (2017)
4.5
Kształt Wody (2017)
Akcja filmu toczy się u szczytu zimnej wojny, w stanach Zjednoczonych około 1962 r. Elisa wiedzie strasznie monotonny żywot. Na co dzień pracuje w tajnym, pilnie strzeżonym labolatorium. Jej życie się zmienia, gdy wraz ze swoją znajomą z pracy odkrywa tajny rządowy eksperyment, który może zaważyć nad losem świata.
4.5 /4
Geostorm (2017)
8.3

Geostorm

2017
Geostorm (2017)
  Zmiany klimatyczne na ziemi zaczynają zagrażać jej istnieniu. Z inicjatywy wszystkich państw powstaje program Dutch Boy. Polega on na stworzeniu sieci satelitów otaczających ziemię i powstrzymywaniu powstawania klęsk żywiołowych za pomocą geoinżynierii. Dwa lata od startu systemu zaczyna on szwankować. Dwoje skłóconych braci mają naprawić usterkę, czas gra na ich niekorzyść gdyż na ziemi powstaje ogromna geoburza zdolna pochłonąć całą ...
8.3 /8
Niebezpieczne zanurzenie (2015)
9.2
Niebezpieczne zanurzenie (2015)
Gruma mężczyzn pracuje dla firmy naftowej, przebywają na statku przy somalijskim wybrzeżu. Pewnego dnia wieczorem szef postanawia wysłać czterech pracowników, Mitchella, Engela, Jonesa, Hursta na dno oceanu w celu naprawy rury transportującej nafte. Kiedy mężczyźni skończyli prace chcą wrócić na statek, uniemożliwia im to sztorm. Czy uda im się wydostać na powierzchnię zanim tlen się skończy ?  
9.2 /5
Transpecos (2016)
5.5
Transpecos (2016)
Granica między USA i Meksykiem. Na przechodzącej przez pustynie ulicy stacjonuje trzech agentów straży granicznej Lance Flores, Benjamin Davis oraz weteran Lou Hobbs. Mężczyźni zdążyli się przyzwyczaić się do codziennej samotności, nudy na odległym posterunku. Pewnego dnia podejrzany samochód przerywa ich codzienną rutynę. Pierwszorzędny thriller opowiadający o przemocy i strachu wywołanym niczym innym jak przemytem narkotyków.    
5.5 /2
Szkoła moich koszmarów (2016)
5.5
Szkoła moich koszmarów (2016)
Rafe Katchadorian, inteligentny i kreatywny nastolatek trafia do nowej szkoły, już w pierwszym dniu konfrontuje się z dyrektorem i jego żelaznym spisem reguł dotyczących wszystkich uczniów. Rafe wraz z najbliższymi znajomymi nie wyobraża sobie żyć w miejscu gdzie obowiązują rygorystyczne zakazy, a marzeniem dyrektora jest by żaden uczeń nie wyróżniał się na tle innych.  Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest ...
5.5 /2
Liga Sprawiedliwości (2017)
9.8
Liga Sprawiedliwości (2017)
Dzięki czynom Supermena Bruce Wayne odzyskał wiarę w ludzkość. Szuka pomocy u swojej nowej towarzyszki Diany Prince, prosi ją o wsparcie w walce z jego najgorszym wrogiem. Bez chwili wytchnienia Batman i Wonder Woman próbują przekonać metaludzi do współpracy. Mimo stworzenia jedynej takiej grupy jaką świat widział, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Flasha i Cyborga, może być już zbyt ...
9.8 /5