Dramat

Piękny kraj (2017)
10
Piękny kraj (2017)
Johnny jest właścicielem farmy na prowincji w północnej Anglii z dala od miasta. Odreagowuję swoją ciężką pracę poprzez upijanie się w lokalnym pubie i seks z przypadkowo poznanymi kobietami. Gdy na farmę przyjeżdża przystojny Rumun Johnnego dotyka uczucie, którego wcześniej nie zaznał. Dzięki wspólnej pracy zbliżają się do siebie, a Johnny widzi nadzieję na wyjście z swojej trudnej sytuacji.
10 /1
Nie ma drugiej takiej (2018)
9.5
Nie ma drugiej takiej (2018)
Nieprawdopodobne zmiany w życiu Abbie sprawiają, żę zaczyna szukać nowej dziewczyny dla swojego narzeczonego - Sama, który nie zna się na randkowaniu.
9.5 /2
Czas mroku (2017)
9.2
Czas mroku (2017)
Upadająca w wirze wojny Europa. Zjednoczone państwa nie potrafią poradzić sobie z potęgą militarną Nazistów. Brytyjska armia jest zdana na własne siły we Francji. Na plażach Dunkierki znajduje się 300 tysięcy brytyjskich żołnierzy gotowych do walki. W wyniku czego rząd Chamberlaina postanawia oddać władzę. Nowym premierem Wielkiej Brytanii zostaje Winston Churchill ! Maj 1940 roku, przed Churchillem najcięższy wybór w ...
9.2 /5
Morderstwo w Orient Expressie (2017)
9.2
Morderstwo w Orient Expressie (2017)
Błyskotliwy detektyw Herkules Poirot postanawia wszcząć śledztwo w sprawie tajemniczego morderstwa amerykańskiego biznesmena na pokładzie pociągu Orient Express.
9.2 /9
The American Side (2016)
4
The American Side (2016)
Śledztwo w sprawie na pierwszy rzut oka pozornego samobójstwa mieszkańca Niagara Falls prowadzi do układu, w wyniku którego zaginął wynalazek Tesli.
4 /4
Chwała bohaterom (2017)
7
Chwała bohaterom (2017)
Film na podstawie książki Davida Finkela "Thank You for Your Service". Dziennikarz Washington Post i zdobywca renomowanej nagrody Pulitzera, przedstawia on historię trójki żołnierzy walczących na pierwszym froncie. Po powrocie do domu muszą nauczyć się życia jako cywile, ponieważ na wojnie nabawili się stresu pourazowego.
7 /4
Dzika mysz (2017)
5
Dzika mysz (2017)
Głównym bohaterem komedii jest rozchwytywany krytyk muzyczny Georg, który na skutek cięcia kosztów w wydawnictwie, zostaje wyrzucony z pracy. Utrata etatu jest dla Georga tak kompromitująca, że mężczyzna nie potrafi przyznać się do porażki swojej dużo młodszej żonie Johannie. Tego samego dnia wieczorem Johanna zaczyna wątpić w męskość męża, sugerując że ze względu na jego wiek kobieta od trzech lat nie może ...
5 /2
Sarkar 3 (2017)
6

Sarkar 3

2017
Sarkar 3 (2017)
Trzecia odsłona filmu "Sarkar" obejmuje tematykę władzy i chęci jej posiadania, która stanowi punkt zapalny do konfliktów między ludźmi. Fabuła opiera się na kryzysie, który dosięga Subhasha Nagre. W filmie pojawiają się nowe postacie , które utrudniają mu życie - Govind Deshpandey, przeciwnik polityczny; oraz Gokul, jego zaufany człowiek. Sarkar 3 przepełniony jest przestępczością, dramatycznymi zdarzeniami i zawiłymi spiskami.  
6 /1
Geokatastrofa (2017)
5.5
Geokatastrofa (2017)
Na Los Angeles spadają kolejne klęski żywiołowe - trzęsienia ziemi, erupcje wulkanów i trąby powietrzne. Rozbita rodzina walczy o przetrwanie.
5.5 /2
Braven (2018)
9

Braven

2018
Braven (2018)
Joe Braven, prosty drwal żyjący niedaleko granicy USA z Kanadą. Pewnego na dnia na jego drodze stają bezwzględni przemytnicy, a kochający mąż i ojciec zrobi wszystko aby chronić rodzinę. Bandyci lekceważą mężczyznę, który swoją drogą lubi zabijać.
9 /3
The Square (2017)
8
The Square (2017)
Rozwiedziony kustosz muzeum sztuki nowoczesnej staje przed wielkim wyzwaniem. Na jego barkach spoczywają przygotowania do premiery instalacji artystycznej.
8 /1
Cudowny chłopak (2017)
9.2
Cudowny chłopak (2017)
Film opowiada o uroczym chłopcu o imieniu Auggie. Jest obiektem kpin, ludzie go nie akceptują, ponieważ od urodzenia ma zdeformowaną twarz. Chłopak tracąc nadzieje, że ktoś go zaakceptuje poznaje w szkole swojego pierwszego przyjaciela. Pragnie on udowodnić, że wygląd to nie wszystko i liczy się to co jest w środku.
9.2 /5
Linia życia (2017)
7.3
Linia życia (2017)
Piątka studentów medycyny chce poznać tajemnicę tego, co dla człowieka jest niewyobrażalne. W celu stwierdzenia, co jest po śmierci postanawiają przeprowadzić niebezpieczny eksperyment. Dzięki czasowemu zatrzymywaniu akcji serca, są w stanie doświadczyć stanów na granicy życia i śmierci. Coraz bardziej śmiałe badania zmuszają młodych przyjaciół do konfrontacji ze swoimi grzechami z przeszłości oraz duchowymi skutkami wejścia do świata umarłych.
7.3 /4
Porwanie Heinekena (2015)
7.8
Porwanie Heinekena (2015)
Rok 1983, Amsterdam. Trójka młodych i niedoświadczonych przestępców planuje porwanie. Na cel obrali sobie jednego z najbogatszych ludzi w Europie, potentata w branży alkoholowej, Alfreda Heinekena. Porywacze żądają ogromny okup. Negocjacje trwają dniami
7.8 /5
Tulipanowa gorączka (2017)
6
Tulipanowa gorączka (2017)
Siedemnasty wiek Amsterdam. Artysta o imieniu Jan Van Loos dostaje zamówienie na namalowanie portretu młodej Sophie. Podczas pracy na dziełem między mężczyzną a kobietą rodzi się uczucie. Pragną wspólnie przeżyć życie. Inwestują w handel kwiatami.
6 /4
Kształt Wody (2017)
4.5
Kształt Wody (2017)
Akcja filmu toczy się u szczytu zimnej wojny, w stanach Zjednoczonych około 1962 r. Elisa wiedzie strasznie monotonny żywot. Na co dzień pracuje w tajnym, pilnie strzeżonym labolatorium. Jej życie się zmienia, gdy wraz ze swoją znajomą z pracy odkrywa tajny rządowy eksperyment, który może zaważyć nad losem świata.
4.5 /4
Niebezpieczne zanurzenie (2015)
9.2
Niebezpieczne zanurzenie (2015)
Gruma mężczyzn pracuje dla firmy naftowej, przebywają na statku przy somalijskim wybrzeżu. Pewnego dnia wieczorem szef postanawia wysłać czterech pracowników, Mitchella, Engela, Jonesa, Hursta na dno oceanu w celu naprawy rury transportującej nafte. Kiedy mężczyźni skończyli prace chcą wrócić na statek, uniemożliwia im to sztorm. Czy uda im się wydostać na powierzchnię zanim tlen się skończy ?  
9.2 /5
Batman: Gotham by Gaslight (2018)
3
Batman: Gotham by Gaslight (2018)
Film animowany The Batman: Gotham by Gaslight to ekranizacja  komiksu o człowieku nietoperzu z 1989 r. Akcja rozgrywa się wiktoriańskim Gotham City, tym razem człowieku nietoperzowi przyjdzie się zmierzyć z budzącym grozę seryjnym mordercą, Kubą Rozpruwaczem.
3 /1
Blame! (2017)
9

Blame!

2017
Blame! (2017)
Killy tajemniczy samotnik szuka sieciowego genu. W jego poszukiwaniu trafia do wioski, która jest w niebezpieczeństwie. Postanawia pomóc mieszkańcom.
9 /1
Raport z Europy (2013)
6
Raport z Europy (2013)
Bezzałogowe misję wskazują, że jeden z księżyców Jowisza (Europa) może być zamieszkały przez obce formy życia. Naukowcy organizują wyprawę, tym razem udział w niej wezmą ludzie. Grupa najlepszych astronautów z całego świata wyrusza w kosmos. Mimo perfekcyjnie zaplanowanej akcji napotykają wiele kłopotów : utratę łączności czy śmierć jednego z towarzyszy. Rozdartą załogę czeka wiele niespodzianek na Europie.      
6 /3
Wonderstruck (2017)
0
Wonderstruck (2017)
      Rok 1997 Ameryka 12-letni Ben mieszka z ciocią w Minnesocie. Jego mama jakiś czas temu zginęła w wyniku wypadku samochodowego, nie zdążyła jednak zdradzić mu tożsamości ojca. Na jego nieszczęście w tak nieprzyjaznym dla niego świecie zostaje on porażony piorunem na wskutek czego traci słuch. Natykając się na wskazówkę dotycząca pobytu ojca ucieka on ze szpitala i wyrusza do Nowego ...
0 /0
Corporate (2017)
6.5
Corporate (2017)
Emilie Tesson jest ambitną szefową pracującą w dużej korporacji spożywczej. Praca jest dla niej życiem. Niewątpliwie ciężko o lepszego pracownika na takim stanowisku. Nie są dla niej problemem wszelkie iście drakońskie procedury i rozmaite zasady co skutkuje wspaniałymi osiągnięciami, a co za tym idzie dobrymi pieniędzmi. Pewnego razu jest świadkiem samobójstwa swojego kolegi po fachu. Traumatyczne przeżycie wstrząsnęło nią i ...
6.5 /2
Bajirao Mastani (2015)
0
Bajirao Mastani (2015)
Początek XVIII wieku. Rada królewska Marathów musi powołać nowego Peshwa. Shirpad Rao ogłasza, że to on obejmie to stanowisko, Ambaji Pant jednak typuje młodego Baijaro. Shirpad, by sprawdzi jego umiejętności i mądrość postanawia zmierzyć się z nim w wyzwaniu, które polega na strzale z łuku i rozpołowienia pawiego pióra. Tytułowy bohater podołał wyzwaniu i zostaje nowym Peshwa. Po 10 latach ...
0 /0
24 tygodnie (2016)
0
24 tygodnie (2016)
    Komediantka Astrid oczekuje przyjścia na świat swojego drugiego dziecka. W momencie gdy dowiaduje się, że dziecko nie będzie zdrowe wraz z mężem postanawiają podejść do sprawy z pozytywnym nastawieniem.  
0 /0
Gra o wszystko (2017)
4.8
Gra o wszystko (2017)
    Hazardzista Eddie traci 50 000 dolarów, pieniądze te na jego nieszczęście nie są jego własnością. Gdy odbił się od finansowego dna wszystko psuje jedna niemiła niespodzianka.  
4.8 /6
Zabicie świętego jelenia (2017)
6.5
Zabicie świętego jelenia (2017)
    Colin Farrell, Alicia Silverstone i Nicole Kidman w budzącej niepokój opowieści o człowieku, który stoi przed niesamowicie trudnym wyborem. Nie ważne jaką podejmie decyzje stanie się oprawcą swojej własnej rodziny. Wszystko to za sprawą nastolatka, który był dla niego jak rodzony syn.      
6.5 /2
Acts of Violence (2018)
8.7
Acts of Violence (2018)
  Kiedy narzeczona Romana zostaje uprowadzona przez handlarzy ludźmi, on i jego bracia ruszają jej z pomocą. Czas działa na ich niekorzyść, ponieważ w każdej chwili może zostać sprzedana. Roman podejmuje współpracę a Avery, gliną badającym handel ludźmi i zwalczaniu przekupstwa wśród biurokratów.
8.7 /3
Lady Bird (2017)
0
Lady Bird (2017)
    Cristine tytułowa "Lady Bird" z całych sił próbuje się buntować i sprzeciwiać matce. Kobiecie niezależnej, o jasno postawionych celach, pracująca z całych sił jako pielęgniarka po tym, jak mąż stracił pracę. Trzeba dodać, że ten cały bunt to tak naprawdę walka z samym sobą, bowiem jej samodzielność jest odzwierciedleniem charakteru matki.
0 /0
Moje wakacje z Rudym (2016)
9
Moje wakacje z Rudym (2016)
    Jedenastoletni Mick zostaje wysłany na farmę swojego dziadka, która znajduje się w odległym regionie Pilbara w Zachodniej Australii. Na miejscu spodziewa się on jedynie nudy i pracy wcale nie takiej lekkiej. Wszystko zmienia się, gdy chłopiec postanawia przygarnąć oryginalnego czerwonego psa o imieniu Blue. Zwierzę staje się nieodłącznym towarzyszem chłopca i jego najlepszym przyjacielem. Ta dwójka da początek wydarzeniom, które ...
9 /1
Wojna płci ( 2017)
10
Wojna płci ( 2017)
    Zasługujący na miano legendarnego mecz tenisowy z 1973 r. pomiędzy liderką ogólnych rankingów Billie Jean King i wręcz bezczelnie pewnym swoich umiejętności Bobbym Riggsem, nazywany "Wojną płci" został najbardziej oglądanym wydarzeniem sportowym w historii telewizji. Media kreowały ich na zaciętych przeciwników, jednak poza kortem każdy z nich stawiał czoło rozmaitym przeciwnością losu.  King miała kochającego męża, który dopingował jej i ...
10 /1