Komedia

Nie ma drugiej takiej (2018)
9.5
Nie ma drugiej takiej (2018)
Nieprawdopodobne zmiany w życiu Abbie sprawiają, żę zaczyna szukać nowej dziewczyny dla swojego narzeczonego - Sama, który nie zna się na randkowaniu.
9.5 /2
Scooby-Doo! i Batman: Odważniaki i straszaki (2018)
0
Scooby-Doo! i Batman: Odważniaki i straszaki (2018)
Nowa animacja we współpracy Warner Bros. i DC Entertainment. Odważni i bezwzględni detektywi wraz z człowiekiem nietoperzem zmierzą się z nie byle jakimi kryminalistami.
0 /0
Dzika mysz (2017)
5
Dzika mysz (2017)
Głównym bohaterem komedii jest rozchwytywany krytyk muzyczny Georg, który na skutek cięcia kosztów w wydawnictwie, zostaje wyrzucony z pracy. Utrata etatu jest dla Georga tak kompromitująca, że mężczyzna nie potrafi przyznać się do porażki swojej dużo młodszej żonie Johannie. Tego samego dnia wieczorem Johanna zaczyna wątpić w męskość męża, sugerując że ze względu na jego wiek kobieta od trzech lat nie może ...
5 /2
The Square (2017)
8
The Square (2017)
Rozwiedziony kustosz muzeum sztuki nowoczesnej staje przed wielkim wyzwaniem. Na jego barkach spoczywają przygotowania do premiery instalacji artystycznej.
8 /1
Szkoła moich koszmarów (2016)
5.5
Szkoła moich koszmarów (2016)
Rafe Katchadorian, inteligentny i kreatywny nastolatek trafia do nowej szkoły, już w pierwszym dniu konfrontuje się z dyrektorem i jego żelaznym spisem reguł dotyczących wszystkich uczniów. Rafe wraz z najbliższymi znajomymi nie wyobraża sobie żyć w miejscu gdzie obowiązują rygorystyczne zakazy, a marzeniem dyrektora jest by żaden uczeń nie wyróżniał się na tle innych.  Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest ...
5.5 /2
Blockbuster (2018)
0
Blockbuster (2018)
  Syn postanawia nakręcić film dla schorowanego ojca, niedługo po jego skończeniu zostaje porzucony przez swoją partnerkę. Jeremy opracowuje plan by zyskać na nowo w oczach swojej byłej Loli, fanki superbohaterów.
0 /0
Gdybym była chłopcem (2017)
8.3
Gdybym była chłopcem (2017)
    Tytułowa bohaterka Jeanne postanawia wziąć rozwód ze swoim mężem, który dopuścił się zdrady. W średnim wieku kobieta ma dość płci przeciwnej. Jako swój cel stawia ona sobie opiekę nad dziećmi i karierę zawodową. Obiecuje, że odpuści związki. Niespodziewanie pewnego dnia dzieje się coś dziwnego. Jeanne wyrasta penis, zaszokowana prosi o pomoc lekarza i przyjaciółki.
8.3 /7
Lady Bird (2017)
0
Lady Bird (2017)
    Cristine tytułowa "Lady Bird" z całych sił próbuje się buntować i sprzeciwiać matce. Kobiecie niezależnej, o jasno postawionych celach, pracująca z całych sił jako pielęgniarka po tym, jak mąż stracił pracę. Trzeba dodać, że ten cały bunt to tak naprawdę walka z samym sobą, bowiem jej samodzielność jest odzwierciedleniem charakteru matki.
0 /0
Korona na Gwiazdkę (2015)
0
Korona na Gwiazdkę (2015)
Alice traci pracę w ekstrawaganckim hotelu w Nowym Jorku. Niechętnie podejmuje pracę guwernantki małej Teodory. Mała dziewczynka ma problem z akceptacją autorytetów, który wraz śmiercią matki stał się jeszcze bardziej nieznośny. Guwernantka i Teodora szybko zaczynają się dogadywać i darzyć się coraz to większym uczuciem.
0 /0
Moje wakacje z Rudym (2016)
9
Moje wakacje z Rudym (2016)
    Jedenastoletni Mick zostaje wysłany na farmę swojego dziadka, która znajduje się w odległym regionie Pilbara w Zachodniej Australii. Na miejscu spodziewa się on jedynie nudy i pracy wcale nie takiej lekkiej. Wszystko zmienia się, gdy chłopiec postanawia przygarnąć oryginalnego czerwonego psa o imieniu Blue. Zwierzę staje się nieodłącznym towarzyszem chłopca i jego najlepszym przyjacielem. Ta dwójka da początek wydarzeniom, które ...
9 /1
Wojna płci ( 2017)
10
Wojna płci ( 2017)
    Zasługujący na miano legendarnego mecz tenisowy z 1973 r. pomiędzy liderką ogólnych rankingów Billie Jean King i wręcz bezczelnie pewnym swoich umiejętności Bobbym Riggsem, nazywany "Wojną płci" został najbardziej oglądanym wydarzeniem sportowym w historii telewizji. Media kreowały ich na zaciętych przeciwników, jednak poza kortem każdy z nich stawiał czoło rozmaitym przeciwnością losu.  King miała kochającego męża, który dopingował jej i ...
10 /1
Coco (2017)
9.9

Coco

2017
Coco (2017)
  Film opowiadający losy małego chłopca Miguela, jego pragnieniem jest rozwikłać pewną tajemnice rodzinną. W wyniku nieprzewidzianych zdarzeń dochodzi do spotkania chłopca i rodziny, zarówno tej żywej jak i martwej.
9.9 /7
Tajny składnik (2017)
8
Tajny składnik (2017)
  Vele jest dobrym synem, chce pomóc swojemu choremu ojcu. Chłopak nie ma pieniędzy na tak kosztowne leczenie ojca. Decyduje on ukraść miejscowym kryminalistom marihuanę, z której upiecze ciasto. Wierzy on, że pomoże to ojcu albo chociaż oszczędzi mu wiele cierpienia. Mężczyzna w krótkim czasie czuje się o wiele lepiej, niestety sąsiedzi domagają się przepisu na "lecznicze" ciasto. Bardzo dobra macedońska ...
8 /3
Paddington (2014)
8.6
Paddington (2014)
Państwo Brown razem z dziećmi postanawiają przygarnąć siedzącego samotnie na dworcu kolejowym uroczego misia w czerwonym kapeluszu. Miś do Londynu przybył w tajemniczych okolicznościach z Peru, ale to dopiero początek przygód tytułowego misia. Spokojne życie Brownów od teraz pełne jest śmiesznych sytuacji, ale i trudnych do wyjaśnienia magicznych zdarzeń.
8.6 /5
Jumanji: Przygoda w dżungli (2017)
6.4
Jumanji: Przygoda w dżungli (2017)
Czterej nastolatkowie podczas odbywania kary w szkole znajdują starą grę Jumanji. Postanawiają w nią zagrać, po wyborze bohaterów w trudnych do wyjaśnienia okolicznościach zostają przeniesieni do świata gry. Od teraz czeka ich niesamowita przygoda w dżungli .  Czy nastolatkom uda się wrócić do domu ?
6.4 /7
Krampus. Duch Świąt (2015)
0
Krampus. Duch Świąt (2015)
Tegoroczne Boże Narodzenie przybierze kolor krwi. Dwunastoletni chłopak o imieniu Max chce przeżyć święta, które ni jak mu się nie kojarzą ze standardami panującymi w telewizji. Nie czuje on świątecznej atmosfery. Na święta ma przyjechać cała dosyć dziwna rodzina. Max traci wiarę w swoją wizje świąt. Jest to poważny błąd, dom zamienia się w istny nawiedzony ...
0 /0
Ted 2 (2015)
10

Ted 2

2015
Ted 2 (2015)
Pluszowy miś Ted podejmuje w swoim życiu poważną decyzje. Postanawia, że ożeni się z Tami Lynn i będzie miał z nią dziecko. John w ramach pomocy przyjacielowi postanawia zostać dawcą nasienia. Niestety by nowożeńcy dostali ślub miś musi udowodnić przed sądem, że jest istotą ludzką.
10 /2
Where’s The Money? (2017)
10
Where’s The Money? (2017)
Młody człowiek z ulic South Central musi wziąść udział w białej lili USC, aby odzyskać skradzione pieniądze.
10 /1
The war of the yokels (2017)
0
The war of the yokels (2017)
Lato 1975 rok, wioska na wschodnim wybrzeżu Włoch. Między dziećmy miejscowej biedoty i tych bogatych rodzin wybucha konflikt. Oby dwie strony nie dają za wygraną ...
0 /0
Logan Lucky (2017)
8.7
Logan Lucky (2017)
Od lat nad rodziną Loganów ciąży klątwa. Kolejne pokolenia żyją w tym samym szarym i biednym życiu jak poprzednie. Bracia Clyde i Jimmy Logan postanawiają to zmienic. Mimo to że nie mają predyspozycji do gangsterki planują skok na kasę NASCAR. Ich plan wypala! To dopiero początek prawdziwych kłopotów.
8.7 /3
Zły Mikołaj (2003)
1
Zły Mikołaj (2003)
Przed Świętami Bożego Narodzenia tłumy ludzi oblegają sklepy w celu zrobienia zakupów na święta. W tym cały zamieszaniu dwóch oszustów przebranych za Świętego Mikołaja i jego elfa kradną co popadnie. Na ich drodze staje 8-latek, pokazuje on im prawdziwe znaczenie i magię świąt.
1 /1
Grinch: świąt nie będzie (2000)
0
Grinch: świąt nie będzie (2000)
W ciemnej jaskini na górskim szczycie mieszka zgorzkniały Grinch, wyjątkowo nie nawidzi świąt. Chce zniszczyć je mieszkańcom położonego w pobliżu miasteczka. Mały Cindy Lou chcę rozprawić się z Grinchem, oraz sprawić by i on pokochał święta.
0 /0
Kevin sam w Nowym Jorku (1992)
10
Kevin sam w Nowym Jorku (1992)
Kontynuacja przygód Kevina. Rodzina McCallisterów wybiera się na Florydę. Poprzez zamieszanie na lotnisku chłopak traci z oczu rodziców i wsiada do innego samolotu. Trafia do Nowego Yorku. Po raz kolejny mały Kevin musi sb radzić sam w święta. Na jego nieszczęście dwóch dobrze mu znanych złodzieji wyszło z więzienia ...
10 /2
Holiday (2006)
10

Holiday

2006
Holiday (2006)
Dwie kobiety zamieniają się domami, aby uciec od problemów. Jedna z nich zamienia Los Angeles na spokojną wieś, a druga wprowadza się do spokojnego miasta.
10 /2
Kevin sam w domu (1990)
8.2
Kevin sam w domu (1990)
Rodzina McCallisterów tegoroczne święta zamierza spędzić we Fracji. W dniu wyjazdu omal nie spóźniają się na samolot, oraz z całego zamieszania zapominają zabrać ze sobą syna Kevina. Ośmioletni chłopak zostaje sam w domu dobrze się przy tym bawiąc. Dwaj złodzieje tylko czyhają, by okraść dom McCallisterów.
8.2 /5
12 świątecznych randek (2011)
8
12 świątecznych randek (2011)
Główna bohaterka Kate Stanon nie może pogodzić się z rozstaniem z Jackiem. W Wigilię kobieta umawia się na randkę w ciemno z przystojnym mężczyzną. Pomimo zainteresowania mężczyzny rani go i odrzuca.
8 /1
W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju (1989)
10
W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju (1989)
Clark Griswold postanawia zorganizować wspaniałe święta dla całej rodziny. Przyłączają się do nich jego rodzice i teściowie. Święta te były szczególne ze względu na liczne wpadki Clarka i jego rodziny. Zjawienie się brata Clarka, brak premii w pracy, za duża choinka. A to dopiero niewielka część kłopotów ...
10 /3
Cztery gwiazdki (2008)
0
Cztery gwiazdki (2008)
W dzień Bożego Narodzenia para usiłuje spotkać się z każdym z rozwiedzionej czwórki rodziców.
0 /0
Monster Island (2017)
0
Monster Island (2017)
Po tym  jak Lucas dowiaduje się, że nie jest człowiekiem jego życie totalnie się zmienia.
0 /0