Romans

Piękny kraj (2017)
10
Piękny kraj (2017)
Johnny jest właścicielem farmy na prowincji w północnej Anglii z dala od miasta. Odreagowuję swoją ciężką pracę poprzez upijanie się w lokalnym pubie i seks z przypadkowo poznanymi kobietami. Gdy na farmę przyjeżdża przystojny Rumun Johnnego dotyka uczucie, którego wcześniej nie zaznał. Dzięki wspólnej pracy zbliżają się do siebie, a Johnny widzi nadzieję na wyjście z swojej trudnej sytuacji.
10 /1
Nie ma drugiej takiej (2018)
9.5
Nie ma drugiej takiej (2018)
Nieprawdopodobne zmiany w życiu Abbie sprawiają, żę zaczyna szukać nowej dziewczyny dla swojego narzeczonego - Sama, który nie zna się na randkowaniu.
9.5 /2
Tulipanowa gorączka (2017)
6
Tulipanowa gorączka (2017)
Siedemnasty wiek Amsterdam. Artysta o imieniu Jan Van Loos dostaje zamówienie na namalowanie portretu młodej Sophie. Podczas pracy na dziełem między mężczyzną a kobietą rodzi się uczucie. Pragną wspólnie przeżyć życie. Inwestują w handel kwiatami.
6 /4
Korona na Gwiazdkę (2015)
0
Korona na Gwiazdkę (2015)
Alice traci pracę w ekstrawaganckim hotelu w Nowym Jorku. Niechętnie podejmuje pracę guwernantki małej Teodory. Mała dziewczynka ma problem z akceptacją autorytetów, który wraz śmiercią matki stał się jeszcze bardziej nieznośny. Guwernantka i Teodora szybko zaczynają się dogadywać i darzyć się coraz to większym uczuciem.
0 /0
Holiday (2006)
10

Holiday

2006
Holiday (2006)
Dwie kobiety zamieniają się domami, aby uciec od problemów. Jedna z nich zamienia Los Angeles na spokojną wieś, a druga wprowadza się do spokojnego miasta.
10 /2
12 świątecznych randek (2011)
8
12 świątecznych randek (2011)
Główna bohaterka Kate Stanon nie może pogodzić się z rozstaniem z Jackiem. W Wigilię kobieta umawia się na randkę w ciemno z przystojnym mężczyzną. Pomimo zainteresowania mężczyzny rani go i odrzuca.
8 /1
Cztery gwiazdki (2008)
0
Cztery gwiazdki (2008)
W dzień Bożego Narodzenia para usiłuje spotkać się z każdym z rozwiedzionej czwórki rodziców.
0 /0
Bohater (2017)
8

Bohater

2017
Bohater (2017)
Aktor Lee Hayden niedoceniony i zapomniany prze branżę spotyka Charlotte. Hayden nie dostaje żadnych nowych ofert pracy, wdaję się z nią w romans. Ta decyzja okazuje się mieć nieprzewidywalne konsekwencje.
8 /3
SPF-18 (2017)
7

SPF-18

2017
SPF-18 (2017)
Spokojne życie pewnej nastolatki i jej chłopaka zostaje wywrócone nogami gdy do Malibu przybywa tajemniczy muzyk.
7 /1
Moja kuzynka Rachela (2017)
8
Moja kuzynka Rachela (2017)
Kiedy Philip Ashley dowiaduje się o śmierci swojego bogatego kuzyna, jest przekonany, że Ambrose został zamordowany dla ogromnego spadku przez swoją świeżo poślubioną małżonkę Rachelę. Philip czym prędzej udaje się do Włoch, gdzie kuzyn mieszkał ostatnie miesiące, by spotkać się ze swoją nową kuzynką. Do spotkania nie dochodzi, bowiem kobieta zdążyła wyjechać już z kraju.
8 /1
Blind (2017)
0

Blind

2017
Blind (2017)
Popularny powieściopisarz, Bill Oakland, traci w wypadku samochodowym żonę oraz wzrok. Po kilku latach poznaje Suzanne, która na mocy wyroku sądu musi przychodzić do niego trzy razy w tygodniu, aby czytać mu książki i gazety. Z biegiem czasu między dwójką bohaterów rodzi się uczucie.
0 /0
Kiki i sekrety seksu (2016)
6.4
Kiki i sekrety seksu (2016)
Pięć dowcipnych historii o seksie, miłości, pożądaniu i… poszukiwaniu szczęścia. Paco i Ana są małżeństwem pragnącym wzniecić dawno wygasły płomień pożądania w związku; Jose Luis zabiega o uczucie sparaliżowanej po wypadku żony Palomy; Candelaria i Antonio chcieliby mieć dziecko, ale kobieta ma trudność w osiągnięciu orgazmu przy mężu; Lex spełnia najśmielsze fantazje Natalii, a mimo to kobieta wątpi, czy partner ...
6.4 /7
Miasto 44 (2014)
5.5
Miasto 44 (2014)
Warszawa, lato 1944. Stefan (Józef Pawłowski) opiekuje się matką i młodszym bratem. Przejął obowiązki głowy rodziny po tym, jak ojciec - oficer Wojska Polskiego - zginął w kampanii wrześniowej w 1939 roku. Pracuje w fabryce Wedla, z coraz większym trudem znosząc upokorzenia ze strony Niemców. Marzy o chwili, kiedy będzie mógł im za wszystko odpłacić i spełnić obowiązek wobec Ojczyzny.
5.5 /2
Misja na Marsa (2000)
0
Misja na Marsa (2000)
Rok 2020. Na Marsa dociera pierwsza załogowa wyprawa z Ziemi. Po lądowaniu umierają prawie wszyscy astronauci. Na Ziemię dociera enigmatyczny meldunek o zajściach. NASA wysyła ekipę ratunkową, która ma zbadać okoliczności tragedii i sprowadzić na Ziemię ocalałych.
0 /0
Facet na miarę (2016)
4
Facet na miarę (2016)
Diane (Virginie Efira) jest piękną kobietą. Bardzo piękną kobietą. Udanym prawnikiem, ma poczucie humoru i silną osobowość. Chodzi jej o zakończenie małżeństwa, które nie uczyniło ją szczęśliwą, wreszcie swobodnie będzie mogła spotkać mężczyznę swego życia. Diane odbiera telefon od pewnego Alexandra (Jean Dujardin), który znalazł jej zgubiony notatnik. Wkrótce coś się dzieje podczas tej rozmowy telefonicznej. Alexander jest uprzejmy i ...
4 /1
Paterson (2016)
0

Paterson

2016
Paterson (2016)
Paterson (Adam Driver) jest kierowcą miejskiego autobusu. Niczego mu nie brakuje. Kocha swoją pełną szalonych pomysłów żonę (Golshifteh Farahani), która każdego dnia tworzy nowy plan na przyszłość. Mężczyzna ma czas na swoją pasję (pisanie wierszy), spacery z psem i spotkania z grupą zaprzyjaźnionych ekscentryków. Jest wśród nich przeżywający zawód miłosny kompan od kufla, wyzwolona singielka przesiadująca wieczorami w barze, czy ...
0 /0
Sprzymierzeni (2016)
3.5
Sprzymierzeni (2016)
1942 rok, Afryka Północna. Max Vatan (Pitt), oficer wywiadu, spotyka na swej drodze działaczkę francuskiego Ruchu Oporu Marianne Beausejour (Cotillard), zaangażowaną w śmiertelnie niebezpieczną misję na tyłach wroga. Ich związek torpeduje ekstremalna presja związana z trwającą wojną.
3.5 /2
Jak to robią single (2016)
0
Jak to robią single (2016)
Istnieją szczęśliwi single, nieszczęśliwi single i jest jeszcze... Alice. I Robin, Lucy, Meg, Tom oraz David. W Nowym Jorku roi się od singli poszukujących drugiej połówki — nieważne czy pragną miłości na całe życie, rozrywki na jedną noc, czy czegoś pomiędzy jednym a drugim. Tym, co łączy ich wszystkich, miotających się w gąszczu zaczepnych sms-ów i przygód na jedną noc, ...
0 /0
Bridget Jones 3 (2016)
9
Bridget Jones 3 (2016)
Bridget to dziś zupełnie inna kobieta. Dobiega pięćdziesiątki, zamiast szelestu kartek w jej pamiętniku usłyszymy raczej odgłos stukania w klawiaturę laptopa. Tak, Bridget Jones idzie z czasem! Ok, może nie radzi sobie z tym doskonale, bo czas ten wpływa także na jej urodę, ale przy dobrym drinku staje się królową facebooków, instagramów, snapchatów i innych mediów społecznościowych.
9 /2
Pasażerowie (2016)
0
Pasażerowie (2016)
W statku kosmicznym transportującym tysiące ludzi do odległych kolonii na innej planecie, dochodzi do awarii jednej z kapsuł, w wyniku czego Jim (Chris Pratt) budzi się ze snu dziewięćdziesiąt lat wcześniej niż powinien. Stojąc w obliczu samotnego starzenia się i powolnego umierania w samotności, podejmuje decyzję, by obudzić jedną ze współpasażerek – Aurorę (Jennifer Lawrence).
0 /0
Love, Rosie (2014)
0
Love, Rosie (2014)
Rosie i Alex znają się od dzieciństwa. Gdy Alex wyjeżdża z Dublina na studia do Ameryki, ich wieloletnią przyjaźń czekają ciężkie chwile. Czy znajomość przetrwa lata rozłąki i tysiące kilometrów? Czy zaryzykują wszystko dla rodzącej się między nimi miłości?
0 /0
Teoria wszystkiego (2014)
6.7
Teoria wszystkiego (2014)
Poruszająca opowieść o życiu u boku geniusza, jednego z największych naukowców wszechczasów - Stephena Hawkinga (Eddie Redmayne), twórcy teorii czarnych dziur, wybitnego matematyka, sławy akademickiej i pisarza. Hawking poślubił Jane Wilde (Felicity Jones) w 1965 r. Spędzili ze sobą prawie trzydzieści lat. Coś, co początkowo zapowiadało się na sielankę, okazało się trudną przeprawą przez wyniszczającą organizm Hawkinga chorobę (stwardnienie zanikowe ...
6.7 /3
Wszystko albo nic (2017)
6.4
Wszystko albo nic (2017)
Linda i Vanda przyjaźnią się od lat i wspólnie prowadzą małą księgarnię. Linda jest odpowiedzialna i praktyczna, po rozwodzie samotnie wychowuje córkę. Vanda to szalona, wesoła i spontaniczna piękność, która ciągle przyciąga niewłaściwych mężczyzn. Choć różni je prawie wszystko obydwie marzą o romantycznej miłości. Kiedy w ich życiu pojawią się oni – przebojowy deweloper James i profesor Aldar – wszystko ...
6.4 /5
Między wierszami (2012)
0
Między wierszami (2012)
"Między wierszami" to wielowarstwowy komediodramat, opowiadający historię młodego i charyzmatycznego pisarza Rory'ego Jansena (Bradley Cooper), którego życiowym celem jest wielki sukcesu na rynku literackim. Ten pojawia się niespodziewanie. Oto najnowsza powieść sygnowana nazwiskiem Jansena staje się wielkim bestsellerem, a on tym samym osiąga życiowy sukces. Jego dzieło zachwyca czytelników i krytyków słowami, ponadczasową mądrością, świeżością i przesłaniem. Jansen staje się ...
0 /0
Papierowe miasta (2015)
6
Papierowe miasta (2015)
Quentin Jacobsen - dla przyjaciół Q - od zawsze jest zakochany we wspaniałej koleżance, zbuntowanej Margo Roth Spiegelman. W dzieciństwie, w czasie spaceru, chłopiec razem ze swoją sąsiadką i koleżanką, Margo Roth Spiegelman, odnajduje ciało mężczyzny, który popełnił samobójstwo. Lata później bohaterowie wikłają się w inną przygodę. Margo zdradza Quentinowi, że ktoś ją skrzywdził i niedługo później znika. Bohater rozpoczyna ...
6 /1
Gwiazd naszych wina (2014)
0
Gwiazd naszych wina (2014)
Hazel (Shailene Woodley) i Gus (Ansel Elgort) to para nastolatków, których połączyła błyskotliwość, niechęć do tego, co przeciętne i wielka miłość. Ich związek jest wyjątkowy - poznali się na spotkaniu grupy wsparcia dla osób chorych na raka. Hazel ma 17 lat i nadopiekuńczych rodziców, których bardzo kocha, mimo że czasem ją irytują. Z Gusem łączą ją nie tylko podobne doświadczenia ...
0 /0
Ciemniejsza strona Greya (2017)
6.3
Ciemniejsza strona Greya (2017)
Druga część ekranizacji światowego bestselleru - trylogii autorstwa E.L. James. Przy takich emocjach rozstanie musiało nastąpić, przy takiej namiętności mogło być tylko chwilowe. Skomplikowany miłosny związek Christiana i Any przechodzi w kolejną fazę. On proponuje, że zrezygnują z układu dominujący-poddana, ona uczy się życia w luksusie i miłości. On próbuje zrezygnować z manii kontrolowania, ona stara się mu w tym ...
6.3 /3
Odkrycie (2017)
0

Odkrycie

2017
Odkrycie (2017)
Naukowiec, który potwierdził istnienie życia po śmierci, co pociągnęło za sobą falę samobójstw, kontynuuje badania, a jego syn zakochuje się w kobiecie z problemami.
0 /0