Thriller

Czas mroku (2017)
9.2
Czas mroku (2017)
Upadająca w wirze wojny Europa. Zjednoczone państwa nie potrafią poradzić sobie z potęgą militarną Nazistów. Brytyjska armia jest zdana na własne siły we Francji. Na plażach Dunkierki znajduje się 300 tysięcy brytyjskich żołnierzy gotowych do walki. W wyniku czego rząd Chamberlaina postanawia oddać władzę. Nowym premierem Wielkiej Brytanii zostaje Winston Churchill ! Maj 1940 roku, przed Churchillem najcięższy wybór w ...
9.2 /5
Shock Wave (2017)
0
Shock Wave (2017)
Terrorysta specjalizujący się w konstrukcji bomb podkłada ładunki w podziemnym tunelu. Grozi detonacją , jeśli jego oczekiwania nie zostaną spełnione.
0 /0
The American Side (2016)
4
The American Side (2016)
Śledztwo w sprawie na pierwszy rzut oka pozornego samobójstwa mieszkańca Niagara Falls prowadzi do układu, w wyniku którego zaginął wynalazek Tesli.
4 /4
Small Town Crime (2017)
7.8
Small Town Crime (2017)
Pogrążony w alkoholizmie młody policjant odnajduje ciało młodej kobiety. Aby odpokutować swój nałóg postanawia znaleźć jej oprawcę. Niestety nieświadomie sprowadza na swoją rodzinę niebezpieczeństwo.
7.8 /4
24 Godziny po śmierci (2017)
8.2
24 Godziny po śmierci (2017)
Śmiertelnie ranny łowca głów w wyniku eksperymentu powraca do świata żywych. Ma 24 godziny by znaleźć swojego oprawcę.
8.2 /5
Escape Room (2017)
0
Escape Room (2017)
Grupka przyjaciół postanawia scelebrować urodziny znajomego w wyjątkowy sposób. Postanawiają wynająć nowy escape room, który nie cieszy się dobrą sławą, a wręcz krążą o nim niepokojące plotki. Na miejscu zostają rozdzieleni do osobnych pokoi. Gracze odbierają to jako niewinny żart, ich gra dopiero się zaczyna ...    
0 /0
Linia życia (2017)
7.3
Linia życia (2017)
Piątka studentów medycyny chce poznać tajemnicę tego, co dla człowieka jest niewyobrażalne. W celu stwierdzenia, co jest po śmierci postanawiają przeprowadzić niebezpieczny eksperyment. Dzięki czasowemu zatrzymywaniu akcji serca, są w stanie doświadczyć stanów na granicy życia i śmierci. Coraz bardziej śmiałe badania zmuszają młodych przyjaciół do konfrontacji ze swoimi grzechami z przeszłości oraz duchowymi skutkami wejścia do świata umarłych.
7.3 /4
Geostorm (2017)
8.3

Geostorm

2017
Geostorm (2017)
  Zmiany klimatyczne na ziemi zaczynają zagrażać jej istnieniu. Z inicjatywy wszystkich państw powstaje program Dutch Boy. Polega on na stworzeniu sieci satelitów otaczających ziemię i powstrzymywaniu powstawania klęsk żywiołowych za pomocą geoinżynierii. Dwa lata od startu systemu zaczyna on szwankować. Dwoje skłóconych braci mają naprawić usterkę, czas gra na ich niekorzyść gdyż na ziemi powstaje ogromna geoburza zdolna pochłonąć całą ...
8.3 /8
Niebezpieczne zanurzenie (2015)
9.2
Niebezpieczne zanurzenie (2015)
Gruma mężczyzn pracuje dla firmy naftowej, przebywają na statku przy somalijskim wybrzeżu. Pewnego dnia wieczorem szef postanawia wysłać czterech pracowników, Mitchella, Engela, Jonesa, Hursta na dno oceanu w celu naprawy rury transportującej nafte. Kiedy mężczyźni skończyli prace chcą wrócić na statek, uniemożliwia im to sztorm. Czy uda im się wydostać na powierzchnię zanim tlen się skończy ?  
9.2 /5
Transpecos (2016)
5.5
Transpecos (2016)
Granica między USA i Meksykiem. Na przechodzącej przez pustynie ulicy stacjonuje trzech agentów straży granicznej Lance Flores, Benjamin Davis oraz weteran Lou Hobbs. Mężczyźni zdążyli się przyzwyczaić się do codziennej samotności, nudy na odległym posterunku. Pewnego dnia podejrzany samochód przerywa ich codzienną rutynę. Pierwszorzędny thriller opowiadający o przemocy i strachu wywołanym niczym innym jak przemytem narkotyków.    
5.5 /2
Raport z Europy (2013)
6
Raport z Europy (2013)
Bezzałogowe misję wskazują, że jeden z księżyców Jowisza (Europa) może być zamieszkały przez obce formy życia. Naukowcy organizują wyprawę, tym razem udział w niej wezmą ludzie. Grupa najlepszych astronautów z całego świata wyrusza w kosmos. Mimo perfekcyjnie zaplanowanej akcji napotykają wiele kłopotów : utratę łączności czy śmierć jednego z towarzyszy. Rozdartą załogę czeka wiele niespodzianek na Europie.      
6 /3
Renegaci (2017)
9.5

Renegaci

2017
Renegaci (2017)
Pięciu amerykańskich komandosów członków Navy Seals - zamierza się podjąć wyjątkowo niebezpiecznego zadania. Ich misją jest przedostanie się na teren objętej wojną Europy i przejęcie ukrytego na dnie jeziora złota o łącznej wartości 300 milionów dolarów. Na ich trop wpadają lokalni najemnicy. Piątka zaczyna swój wyścig z czasem, mają tylko 10 godzin na wykonanie zadania ...
9.5 /8
Leatherface (2017)
8.8
Leatherface (2017)
W szpitalu psychiatrycznym na amerykańskiej prowincji trzymane są dzieci z chorobami tak niebezpiecznymi, że nie ma dla nich szans na jakąkolwiek poprawę. W placówce dochodzi często do aktów przemocy fizycznej i psychicznej, gwałty i zastraszanie są tu codziennością. Grupa pacjentów porywa pielęgniarkę i ucieka. Przewodzi nimi ten, który niedługo później zapracował sobie na pseudonim Leatherface. Ich tropem podąża miejscowy szeryf, ...
8.8 /4
Dom Otwarty (2018)
2.5
Dom Otwarty (2018)
    Po wielu przeciwnościach losu matka postanawia przenieść się wraz ze swoim synem do domu wakacyjnego należącego do rodziny. Na ich nieszczęście w domu panoszą się mrożące krew w żyłach, nadprzyrodzone moce.
2.5 /4
Kryptonim HHhH (2017)
8.1
Kryptonim HHhH (2017)
    Historia oparta na faktach opowiadająca o człowieku, który skrywał najmroczniejsze tajemnice III Rzeszy. Każda potęga potrzebuje osoby, która zaopiekuje się jej sekretami. Reinhard Heyndrich w tajemnicy pracuje nad stworzeniem struktury szpiegowskiej. Powstaje tak ugrupowanie, które zmienia bieg historii i wpłynie na losy milionów nic nie podejrzewających ludzi. Czas pokazuje, że człowiek noszący takie brzemię zagraża również swoim przywódcą.  
8.1 /8
Prawda czy kłamstwo (2015)
8
Prawda czy kłamstwo (2015)
Nastoletnia Taylor większość swojego czasu wolnego przeznacza na naukę. Często pomaga swojej owdowiałej matce - miejscowej policjantce - rozwiązywać rozmaite sprawy. Pewnego wieczora anonimowy użytkownik wysyła dziewczynie ośmieszające ją video. Prześladowca wysyła kolejne wiadomości, dowiaduje się, że jej przyjaciele również padli ofiarą anonima. Na wskutek jego postępowania jedna z uczennic postanawia odebrać sobie życie.
8 /3
Corporate (2017)
6.5
Corporate (2017)
Emilie Tesson jest ambitną szefową pracującą w dużej korporacji spożywczej. Praca jest dla niej życiem. Niewątpliwie ciężko o lepszego pracownika na takim stanowisku. Nie są dla niej problemem wszelkie iście drakońskie procedury i rozmaite zasady co skutkuje wspaniałymi osiągnięciami, a co za tym idzie dobrymi pieniędzmi. Pewnego razu jest świadkiem samobójstwa swojego kolegi po fachu. Traumatyczne przeżycie wstrząsnęło nią i ...
6.5 /2
Po katastrofie (2017)
7.1
Po katastrofie (2017)
Dwie obce osoby, które łączy jedynie katastrofa lotnicza. Oparty na faktach film przepełniony chęcią zemsty i poczuciem winy. Jeden zły ruch pilota statku powoduje śmierć rodziny głównego bohatera, budowlańca - w roli Schwarzeneggera. Postanawia on odnaleźć człowieka odpowiedzialnego za ich śmierć i zmusić do skruchy.
7.1 /9
Interrogation (2016)
6.8
Interrogation (2016)
Kilka wybuchów bombowych i grożenie kolejnymi aktami przemocy prowadzi do niezwykle niebezpiecznej gry między Agentami FBI a najlepszymi w swoim fachu przestępcami.
6.8 /5
Fabricated City (2017)
9
Fabricated City (2017)
Bezrobotny Kwon yoo mimo swoich słabości w wirtualnym świecie jest numerem jeden. Niefortunnie zostaje wrobiony w morderstwo. Jego przyjaciele ruszają mu z pomocą, by odkryć co się stało na prawdę.
9 /1
Amerykański zabójca (2017)
9.4
Amerykański zabójca (2017)
  Podczas ataku terrorystycznego Mitch Rapp stracił ukochaną.  Od tamtego wydarzenia jedynym jego celem jest zemsta. Stan Hurley oficer CIA wie, że taki człowiek jak Mitch to dla CIA istny skarb. Zamierza on go wyszkolić, co uczyni go istnym agentem do zadań specjalnych, widzi on w nim potencjał. Ostatnim etapem szkolenia jest wykazanie się w akcji. Według zaufanych informatorów grupa terrorystyczna ...
9.4 /8
Good Time (2017)
9
Good Time (2017)
Film opowiada o złodziejaszku, który nie może uciec przed policją. Nie jest to jednak jego jedyne zmartwienie, ponieważ chce wyciągnąć swojego brata z więzienia, który został złapany podczas ich ostatniej akcji.
9 /1
The Recall (2017)
7
The Recall (2017)
W momencie gdy piątka przyjaciół spędza wakacje w oddalonym domku nad jeziorem, nieświadoma, że planeta jest pod inwazją obcych ...
7 /7
Bad Day for the Cut (2017)
9.2
Bad Day for the Cut (2017)
Rolnik o imieniu Dondal, wraz ze swoją matką spokojnie żyje sobie na wsi. Gdy kobieta zostaje zamordowana, Dondal szuka zemsty.
9.2 /5
Niebezpieczni Intruzi (2016)
5
Niebezpieczni Intruzi (2016)
Kiedy w inteligentnym domu zamożna kobieta i jej pasierb zostają zaatakowani przez trójkę profesjonalnych złodziei, jedyną nadzieję na ratunek stanowi telefon do specjalisty od systemów zabezpieczeń. Gdy intruzi stają się coraz bardziej niebezpieczni, a połączenie słabnie, kobieta musi zaufać obcemu mężczyźnie, by stał się jej oczami i pokierował ją do bezpiecznego miejsca.
5 /1
Las samobójców (2016)
6
Las samobójców (2016)
Przerażający japońśki las Aokigahara, to miejsce w którym odbierają sb życie ludzie z całej Japonii. Sara nie chce umierać, a jednak wybrała się do budzącego grozę lasu.To tam zaginełą jej bliźniaczxa siostra.
6 /1
Thumper (2017)
8

Thumper

2017
Thumper (2017)
Świeżo upieczona policjantka rozpracowuje działający w liceum gang. Udaje nową uczennice. Między nią a członkiem gangu pojawia się uczucie.
8 /1
Hangman (2017)
5

Hangman

2017
Hangman (2017)
Emerytowany detektyw i Ray Archer razem z kryminalnym profilerem Willemem Ruineymem i dziennikarką Christi Davies próbują złapać seryjnego mordercę. Przestępca wciąga ich w swoją grę ...
5 /7
Nie zabiłam mojej siostry (2016)
0
Nie zabiłam mojej siostry (2016)
Header żyjąca w cieniu siostry zostaje oskarżona o jej zamordowanie. Poszukując dowodów na swoją niewinność ...
0 /0
Radius (2017)
7.6

Radius

2017
Radius (2017)
Gdy Liam budzi się w rozbitym samochodzie nie ma pojęcia kim jest. Szuka pomocy, odnajduje jednak wyłącznie martwych ludzi. Szybko odkrywa, że zabija ich jego obecność...  
7.6 /5